Posilnenie a revitalizácia vlasov v boji proti vypadávaniu a lámaniu.

Kérastase Genesis na posilnenie v boji proti vypadávaniu a lámaniu vlasov

Lámanie a vypadávanie vlasov môže byť znepokojujúce a môže ovplyvniť vaše sebavedomie a celkový zdravotný stav. Nie ste jediný, kto rieši tieto problémy. Oslabené pramene vlasov spôsobujú nadmerné vypadávanie a lámanie, s ktorým sa stretáva veľa ľudí. Našťastie Kérastase vytvoril rad produktov starostlivosti o vlasy Genesis, účinný rad určený na boj proti vypadávaniu vlasov a na posilnenie vlasov od korienkov až po končeky.

Mnoho dôvodov, ako je stres, hormonálne výkyvy, zlá strava, environmentálne stresory a nadmerný štýl, môže spôsobiť vypadávanie a lámanie vlasov. Tieto prvky spôsobujú, že vlasové vlákno je slabšie a náchylnejšie na lámanie a rednutie. Pre úspešnú liečbu a prevenciu vypadávania vlasov je dôležité riešiť vnútorné aj vonkajšie zdroje tohto stavu.

Stres, hormonálne výkyvy, zlá strava

Rad produktov starostlivosti o vlasy Genesis od Kérastase rieši tieto problémy do hĺbky a ponúka kompletnú metódu starostlivosti o vlasy, ktorá nielen posilňuje vlasové vlákna, ale aj vyživuje pokožku hlavy a vlasové korienky. Sila radu Genesis pochádza z koncentrovanej kombinácie aktívnych zložiek, ktoré sú určené na ochranu a posilnenie vlasov od korienkov po končeky.

Aminexil: dobre známa zlúčenina v boji proti vypadávaniu vlasov, bráni tomu, aby sa kolagén okolo vlasových folikulov stal príliš tuhým. Tým, že je zaručené, že korienky vlasov sú bezpečne fixované, znižuje sa vypadávanie vlasov a podporuje sa ich lepší vývoj.

Natívne bunky plesnivca: Tieto pôvodné bunky pochádzajúce z odolného kvetu plesnivca sú cenené pre svoju schopnosť odolávať drsnému prostrediu a ich antioxidačné vlastnosti. Prispievajú k posilneniu a ochrane vlasového vlákna, zvyšujú jeho odolnosť voči poškodeniu.

Koreň zázvoru: známy pre svoje stimulačné a ochranné vlastnosti, stimuluje pokožku hlavy, aby podporil zdravý vývoj vlasov a zároveň chránil vlasy pred každodennými agresormi.


Kérastase Genesis Homme Bain de Force Quotiden šistiaci a vyživujúci šampón pre slabé vlasy s tendenciou vypadávať pre mužov
Šampón pre slabé vlasy

Kérastase Genesis Homme Bain de Masse Epaississant posilňujúci šampón proti padaniu vlasov
Šampón proti padaniu vlasov

Arginín: Dôležitá aminokyselina, ktorá je potrebná pre syntézu keratínu, arginín posilňuje vlasové vlákna, zvyšuje ich odolnosť a znižuje lámavosť. Je dôležité dodržiavať režim starostlivosti o vlasy, ktorý sa zameriava na pokožku hlavy a vlasové vlákno, aby sa optimalizovali výhody radu Genesis.

Šampón Bain Hydra-Fortifiant

So šampónom Bain Hydra-Fortifiant začnite svoj režim. Tento jemný čistič je určený pre priemerné až mastné vlasy, ktoré sa ľahko lámu a ľahko vypadávajú. Čistí pokožku hlavy od nečistôt a zanecháva vlasové vlákno intenzívne hydratované, čím ho posilňuje. Vpracujte do vlhkých vlasov, vytvorte hustú penu a potom dobre opláchnite.

Stavebné kamene bielkovín, aminokyselín sú nevyhnutné pre zdravý vývoj a opravu vlasov

Kérastase Genesis Homme Spray de Force Épaississant posilňujúci sprej pre slabé vlasy
Pre slabé vlasy

Kérastase Genesis Homme Sérum Anti-chute Fortifiant posilujúce sérum pre slabé vlasy s tendenciou vypadáva? pre mužov
Anti-chute Fortifiant

Šampón Bain Nutri-Fortifiant

Výživnú náhradu poskytuje šampón Bain Nutri-Fortifiant pre ľudí so slabými alebo suchými vlasmi. Poskytuje životne dôležité živiny na posilnenie vlasov a zníženie lámavosti a zároveň jemne čistí. Po nanesení na vlhké vlasy dôkladne opláchnite.

Kondicionér spevňujúci fondant

Po umytí šampónom aplikujte Fondant Renforçateur Conditioner do strednej dĺžky a končekov vlasov. Tento tenký kondicionér zvyšuje pružnosť vlasov, minimalizuje ich lámavosť a rozčesáva ich. Po dvoch až troch minútach úplne odstráňte opláchnutím.

Masque Complementaire

Raz týždenne aplikujte Masque Reconstituant pre dôkladnejšie ošetrenie. Táto hustá maska ide hlboko do vlasového vlákna, aby ho posilnila a vyživila zvnútra. Naneste hojne na vlhké vlasy, pričom osobitnú pozornosť venujte končekom a stredným dĺžkam vlasov. Po dobrom opláchnutí nechajte pôsobiť 5 až 10 minút, aby boli vlasy silnejšie a odolnejšie.

Kérastase Genesis Bain Nutri-Fortifiant posil?ujúci šampón pre slabé vlasy s tendenciou vypadávať
Bain hydra fortifiant

Kérastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant posil?ujúci šampón proti vypadávaniu vlasov
Bain hydra fortifiant

Anti-Chute Fortifiant sérum

Bezoplachová kúra s názvom Sérum Anti-Chute Fortifiant je určená na zmiernenie vypadávania vlasov spôsobeného lámaním. Toto sérum obohatené o Aminexil a Edelweiss Native Cells posilňuje vlasové korienky a posilňuje pokožku hlavy. Po nanesení štyroch dávok rovno tam jemne masírujte pokožku hlavy. Pre optimálne účinky používajte každý deň.

Thermique de défense

Použite Defense Thermique na ochranu vlasov pred tepelným poškodením pred úpravou. Tento bezoplachový fluid posilňuje vlasové vlákno a ponúka kritickú tepelnú ochranu, čím znižuje možnosť lámavosti počas účesu. Produkt naneste rovnomerne do uterákom vysušených vlasov a upravte podľa potreby.

Posilnením vlasového vlákna a ukotvením vlasových korienkov kombinácia Aminexil, Edelweiss Native Cells a koreň zázvoru výrazne znižuje vypadávanie vlasov, ktoré je výsledkom lámania.


Krmivá pre psov a mačky obsahujúce ryby: Krmivo pre psov Brit Care hypoalergénné s lososom, sleď

Vlasové vlákno a zvýšenie jeho odolnosti, arginín a ďalšie posilňujúce látky znižujú pravdepodobnosť lámania a poškodenia. Lepší vývoj vlasov a znížené problémy s pokožkou hlavy: Ochranné a stimulačné vlastnosti koreňa zázvoru poskytujú zdravé prostredie pre pokožku hlavy, čo zlepšuje vývoj vlasov.

Zlepšená hydratácia a výživa: Vaše vlasy zostanú jemné, hodvábne a dobre zvlhčené vďaka hydratačným a výživným zložkám, ktoré tiež zlepšujú vzhľad a celkové zdravie vašich vlasov.

Korienky vlasov

Sila radu Genesis pochádza z koncentrovanej kombinácie aktívnych zložiek.